Sebeobrana Wing Chun

Wing Chun je víc než sebeobrana i bojové umění. Je to tradiční čínské bojové umění pro celkovou vitalitu a zdraví.

Wing Chun může být vynikající pro základní a pokročilou sebeobranu proti větším, vícenásobným, ozbrojeným nebo zkušeným soupeřům.

Nejedná se o soubor pohybů, ale o soubor pravidel, podle kterých musí být pohyb nejprve filtrován. Principy Wing Chun Kung Fu kombinují základní pohyby v harmonii a vytváří tak taktické postupy.

Co se získáte při cvičení Wing Chun Kung fu

  • zdvojnásobení nebo dokonce ztrojnásobení vaší síly
  • rychlost úderů více než 5 krát za sekundu
  • 6 způsobů, jak čelit dvěma nejběžnějším úderům, se kterými se setkáte
  • jak bojovat proti větším, vyšším nebo dokonce silnějším soupeřům

Wing Chun můžete použít pro sebeobranu v pouličním boji. Je vytvořen pro krátké distanční vzdálenosti.

Dalšími benefity Wing Chun jsou zdravotní prospěch a seběvědomí.

Naučte se sebeobranu formou Wing Chun.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id34910


Přidat komentář