Mediapol News ochrana dobrého jména na internetu

Akademie je jedna ze společností, která využila servis dobré reputace MEDIAPOL. Trvání poškození obchodního jména a dopady. Jak se bránit pomluvě na internetu? Odborný tým se postará za Vás. Poškození práv společnosti a jednotlivců na internetu.

Přispívám do diskusního fóra anonymně - hrozí mi pokuta za poškozování jména firem?

Nehrozí Vám pouze pokuta, ale hrozí vám přímo vězení. V případě akademie se zajistili důkazní materiály, které evidují konkrétní "anonymní" přispívatele na agresivních a účelově směřovaných diskusních fórech. Společnost MEDIAPOL News dokáže "vystopovat" trasu i přes to, že se přispivatelé maskují za různé anonymizery apod. MEDIAPOL News poskytuje rovněž poradenství proti zneužití e-mail adres.

  • Víte, že je jednoduché, aby z vaší e-mailové schránky odešel e-mail na jinou e-mailovou schránku bez vašeho vědomí?
  • Společnost MEDIAPOL tuto hrozbu dokáže eliminovat.


«« Právní odpovědnost blogů, diskusních fór a majitelů www stránek Podání trestního oznámení na policii – poškozování na internetu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id119 (57)