Mediapol News ochrana dobrého jména na internetu

Akademie je jedna ze společností, která využila servis dobré reputace MEDIAPOL. Trvání poškození obchodního jména a dopady. Jak se bránit pomluvě na internetu? Odborný tým se postará za Vás. Poškození práv společnosti a jednotlivců na internetu.

Odstranění negativních blogů

Dobré zkušenosti jsou například s libimseti.cz, Seznam.cz, sblog.cz, mBank. Odstranění blogu od seznamu trvalo 15 minut. Velice solidní přístup má dama.cz, která reagovala do 24 hodin. U magazínu dama.cz bylo velice solidní, že oznámení o zrušení negativní diskuze odeslala přímo šéfredaktorka Ing. Dana Švigová. Velice vstřícně zareagoval majitel webu ontola.com, který po zvážení právních následků okamžitě zrušil celou diskuzi, která obsahovala několikaleté diskusní vlákno. Postupně hlavní negativní, lživé a především konkurencí štvavé články mířené na společnost zmizela z vyhledavačů seznam a google.«« Poškození práv společnosti a jednotlivců na internetu Právní odpovědnost blogů, diskusních fór a majitelů www stránek »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id119 (57)