Mediapol News ochrana dobrého jména na internetu

Akademie je jedna ze společností, která využila servis dobré reputace MEDIAPOL. Trvání poškození obchodního jména a dopady. Jak se bránit pomluvě na internetu? Odborný tým se postará za Vás. Poškození práv společnosti a jednotlivců na internetu.

Jak se bránit negativním slovům ve vyhledavači

Celkové téma se zabývá otázkou jak se bránit před negativním útokem konkurence, blogerů a lidí, kteří často i bezdůvodně vytváří negativní obraz Vašeho jména na internetu.

• Jak zabránit, aby se neobjevovalo Vaše jméno ve vyhledavačích

• Jak se bránit diskuzím

• Jak se bránit blogům

• Motivace útočníků a proč vlastně poškozují Vaše jméno«« Mediapol News ochrana dobrého jména na internetu Odborný tým pro odstranění negativního obrazu firmy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id119 (57)