Mediapol News ochrana dobrého jména na internetu

Akademie je jedna ze společností, která využila servis dobré reputace MEDIAPOL. Trvání poškození obchodního jména a dopady. Jak se bránit pomluvě na internetu? Odborný tým se postará za Vás. Poškození práv společnosti a jednotlivců na internetu.

MEDIAPOL News - Praktický výsledek

Společnost zfpa je jedna z největších zprostředkovatelských organizací v oblasti finančních produktů bank a pojišťoven v ČR. Díky několika tisícům spolupracovníků je logické, že se na internetu vygenerovalo také velké množství informací.

Některé nepodložené negativní informace tuto společnost výrazně poškodili a způsobovali desetimilionové ztráty.

Ztráty lze těžko vyčíslit, ale vezmeme-li v úvahu, že tuto společnost denně vyhledávalo několik set klientů a potencionálních zákazníků, kterým vyhledavač seznam a google ve výsledku vyhledávání nabídnul 80% negativních odkazů a pouze 20% pozitivní prezentace, tak je logické, že nedůvěra vůči této společnosti byla řádně vysoká.

**Společnost MEDIAPOL News zajistila úplnou eliminaci všech negativních článků, odkazů, blogů **včetně poškozujících zpráv. Některé stránky jsou smazány, jiné mají zastavené diskuze. Řada z nich změnila negativní obraz na pozitivní. Více než 8000 ORM úkonů změnilo poměr z 20% na 99% za pouhých 6 měsíců a dokončení proběhlo 4/2010. Konkrétní další kroky zde nemohou být z bezpečnostních důvodů uvedeny.

Cena celého projektu se akademii zaplatila téměř okamžitě a to díky nárustu nových spolupracovníků a obchodních partnerů. Rovnež se zvedla nálada pracovníků, protože opravdu není nic příjemného, když první věta, kterou slyšíte při představení své společnosti je "aha, vy jste ta firma co ... v negativním smyslu".

Výhoda projektů, které připravuje MEDIAPOL News je rychlá návratnost investic do dobrého jména na internetu. Samozřejmě, že po odpojení od systému ORM MEDIAPOL News se začnou objevovat nové negativní stránky, diskuze apod., ale při nastavení režimu na pravidelnou údržbu společností MEDIAPOL je vysoká stabilita.

**Společnost MEDIAPOL News je jednou z nejvýznamnějších firem v ČR, které nabízí komplexní servis "Dobré reputace" pro firmy, podnikatele, osoby i obchodní značky. **

Na kolik si ceníte své jméno?

V případě, že si nevíte rady tak kontaktujte společnost MEDIAPOL News.«« Cena dobrého jména na internetu

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id119 (57)