Mediapol News ochrana dobrého jména na internetu

Akademie je jedna ze společností, která využila servis dobré reputace MEDIAPOL. Trvání poškození obchodního jména a dopady. Jak se bránit pomluvě na internetu? Odborný tým se postará za Vás. Poškození práv společnosti a jednotlivců na internetu.

Diskutující zachránci světa

Zachránci světa jsou jinou evoluční větví prvního typu s příměskem druhého. Mají potřebu vše zkoumat a odhalovat kdejakou „špatnost“. Sami v sobě budují pocit a vytváří jej i v ostatních, že „toto je člověk, kterému jde o dobro“. Jako „dobro“ mohou pojmenovat cokoli: čistotu HTML kódu, marketingové techniky, zdraví lidí, ideje v politice, „jak to má být“ atd. Většinou nemají příliš zkušeností s reálným byznysem nebo politikou. Protože nemusejí dělat chyby (kdo nic nedělá nic nezkazí) tak jenom píše o chybách druhých. Zachránce světa rád sklízí obdiv lidí. Nechce vám primárně uškodit, chce si budovat svou auru dokonalosti.«« Diskutující ničitelé Diskutující vlci »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id119 (57)