Mediapol News ochrana dobrého jména na internetu

Akademie je jedna ze společností, která využila servis dobré reputace MEDIAPOL. Trvání poškození obchodního jména a dopady. Jak se bránit pomluvě na internetu? Odborný tým se postará za Vás. Poškození práv společnosti a jednotlivců na internetu.

Diskutující ničitelé

Tento typ lidí je evolucí z předchozího dílu. Takovýto člověk má psychické problémy – ať už krátkodobé, nebo dlouhodobé. Své neurózy řeší tím, že škodí ostatním. Na internetu padají společenské zábrany a on může dělat věci, které by si „v reálu“ nedovolil. Krátkodobě mu škození přináší uspokojení, které ale není trvalé. Škození je jako droga: na chvíli uspokojí, ale za chvíli potřebujete další dávku. Při negativních příspěvcích uvolňují malé postupné dávky hormonů. Diskutující často sedí u počítače od rána do noci a generuje desítky a stovky negativních příspěvků. Organizuje vymyšlené setkání, vymyšlené soudy, oznámení apod.

**Ukázkový diskutující je například jistý X na jistém magazínu, který pod hromadou dalších přezdívek dokázal vygenerovat za 2 měsíce 1500 negativních příspěvků na  akademii a to nemluvě o spamu, který rozesílá po e-mailech. "X" je jedním z těch, kdo již překročili pomyslnou čáru a zajistil si trestní stíhání. **«« Diskutující druhy Diskutující zachránci světa »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id119 (57)