Dluhová poradna

Chcete si zrealizovat některé své přání nebo sny, avšak momentálně nemáte dostatek financí? Můžete si peníze půjčit a tím rychleji dosáhnout svého cíle. Položte si však otázku: „Je to skutečně nutné?“

Možnost oddlužení a kdo na ni dosáhne

„Spásnou“ možností dlužníků se může stát soudem řízené oddlužení, které je ochrání před exekucí a to i před tou již probíhající. Je však třeba splnit určité podmínky, na které ale nedosáhne každý. Oddlužení není určeno firmám ani podnikatelům ale jen fyzickým osobám a je třeba mít zaměstnání nebo jiné dostatečně vysoké příjmy, ze kterých bude insolvenční správce strhávat částky na umoření nároků věřitelů. Dále je třeba splnit podmínku čistého trestního rejstříku v hospodářské oblasti a mít více než jednoho věřitele a také závazky více než 30 dnů po datu splatnosti, případně reálně prokázat, že tato situace nevyhnutelně nastane.

Pokud Vám cokoliv v oblasti dluhů, půjček, exekucí nebo možnosti oddlužení atp. není jasné, navštivte** bezplatnou dluhovou poradnu**, kde Vám poradí a vysvětlí, co potřebujete.«« Mikro půjčky a jejich záludnost Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id185 (127)