Dluhová poradna

Chcete si zrealizovat některé své přání nebo sny, avšak momentálně nemáte dostatek financí? Můžete si peníze půjčit a tím rychleji dosáhnout svého cíle. Položte si však otázku: „Je to skutečně nutné?“

Mikro půjčky a jejich záludnost

Uvažujete o tom, že si vezmete jen malou půjčku ve výši několika tisíc korun? Takzvané mikro půjčky jsou však jako dělané na to, aby z lidí vytvářely dlužníky. Doba jejich splatnosti je obvykle velice krátká, často je to jen jeden měsíc. A je logické, že komu chybí jeden měsíc deset tisíc korun, jen obtížně do dalšího měsíce sežene dalších patnáct tisíc, aby mohl mikro půjčku splatit.

Naši politici stále uvažují o tom, že společnostem, které nabízejí takto nevýhodné půjčky, zakáží činnost, ale zatím se to nestalo, takže buďte obezřetní a před uzavřením jakékoliv smlouvy o půjčce si s pomocí finanční rozvahy propočtěte, jaké jsou Vaše reálné možnosti splácení půjčky.«« Jak nespadnout do dluhové pasti Možnost oddlužení a kdo na ni dosáhne »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id185 (127)