Dluhová poradna

Chcete si zrealizovat některé své přání nebo sny, avšak momentálně nemáte dostatek financí? Můžete si peníze půjčit a tím rychleji dosáhnout svého cíle. Položte si však otázku: „Je to skutečně nutné?“

Jak nespadnout do dluhové pasti

Už půjčku máte a nedokážete ji splácet? Tím nejhorším řešením, které nikdy nebude mít dobrý konec, je vyřešit tuto situaci tím, že si vezmete další půjčku na splacení té předchozí. Pomůžete si tak jen na krátkou chvíli, ale za pár měsíců Vám peníze zase dojdou a nyní budete v ještě horší kaši, protože budete dlužit splátky za dvě půjčky. Jinými slovy, dostanete se do dluhové pasti, ze které není návratu. Dluhová past často končí tím, že člověk přijde úplně o všechno, rozpadne se mu rodina a mnohdy skončí jako bezdomovec.«« Rozvaha příjmů a výdajů pomůže ke správnému rozhodnutí Mikro půjčky a jejich záludnost »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id185 (127)