Dluhová poradna

Chcete si zrealizovat některé své přání nebo sny, avšak momentálně nemáte dostatek financí? Můžete si peníze půjčit a tím rychleji dosáhnout svého cíle. Položte si však otázku: „Je to skutečně nutné?“

Kurzy finanční gramotnosti

Předtím, než si vůbec nějaké peníze půjčíte, je lepší navštívit kurz finanční gramotnosti. Můžete se jej zúčastnit i v případě, že již nějakou půjčku máte. Kurzy finanční gramotnosti jsou ideální pro každého, kdo si není jistý, jak by měl řešit svou finanční situaci.

Možná si myslíte, že finanční gramotnost je něco, co automaticky získáte jakmile se naučíte počítat. Tak jednoduché to však není. Jinak by si tolik osob nebralo nevýhodné půjčky, nekončilo s dluhovými problémy a s exekutory za dveřmi.

Na kurzech finanční gramotnosti se dozvíte, na co si dávat pozor v případě eventuálního uzavírání smlouvy o půjčce, co znamenají jednotlivé termíny, jaká jsou Vaše zákonná práva a povinnosti, jakým typům půjček se raději vyhnout a jak určit, zda půjčku dokážete bez problémů splácet.«« Dluhová poradna Rozvaha příjmů a výdajů pomůže ke správnému rozhodnutí »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id185 (127)