Poradenství a konsolidace pohledávek

Mnoho domácností či firem se v dnešní zadlužuje, nakupuje na úvěr nebo leasing, to je přirozený stav. Někdy ale spotřebitelům půjčky přerostou přes hlavu a lidé řeší splácení půjček další půjčkou. Dobrým řešením může být konsolidace pohledávek.

Co je exekuce?

Pokud dlužník svoji situaci neřeší a své pohledávky nesplácí, může si nadrobit spoustu nepříjemností. Dlužníkovi může být například exekuován veškerý jeho majetek nad rámec věcí, které nezbytně potřebuje k uspokojování svých potřeb nebo rodiny. Exekucí může být také postižen byt případně dům dlužníka, a to zcela bez náhrady. Exekuce může být uvalena na mzdu dlužníka, mohou být dále postiženy veškeré příjmy (důchod, stipendium) dlužníka po odečtení základní stanovené částky. Ve výsledku se může stát, že dlužník bez majetku bude celý život splácet svoje závazky.«« Finanční poradenské služby Co je to oddlužení? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id135 (76)