Poradenství a konsolidace pohledávek

Mnoho domácností či firem se v dnešní zadlužuje, nakupuje na úvěr nebo leasing, to je přirozený stav. Někdy ale spotřebitelům půjčky přerostou přes hlavu a lidé řeší splácení půjček další půjčkou. Dobrým řešením může být konsolidace pohledávek.

Konsolidace půjček ručená nemovitostí

V oblasti konsolidace půjček **existuje ještě další **zajímavé řešení, kdy je takto spojená půjčka zaručena nemovitostí. Konsolidace pohledávek, ručená nemovitostí, zaručuje další podstatné snížení úroků. Možná budete překvapeni, ale úrok u konsolidované půjčky, zaručené nemovitostí, může činit příjemně nízkých 5-7%. Je třeba si uvědomit, že na tuto konsolidaci potřebujete vlastnit nemovitost, kterou můžete zastavit. Dále budete potřebovat povolení od věřitelů (banky, kreditních společnosti apod.), že jejich půjčky můžete jednorázově splatit, což může stát nějaké poplatky navíc – banky si totiž někdy účtují pokuty za předčasné splacení půjček.«« Výhody konsolidace půjček Finanční poradenské služby »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id135 (76)