Poradenství a konsolidace pohledávek

Mnoho domácností či firem se v dnešní zadlužuje, nakupuje na úvěr nebo leasing, to je přirozený stav. Někdy ale spotřebitelům půjčky přerostou přes hlavu a lidé řeší splácení půjček další půjčkou. Dobrým řešením může být konsolidace pohledávek.

Výhody konsolidace půjček

Výhodou tohoto řešení je mnohem nižší úrok, než by byl u jednotlivých půjček. Pokud si vezmete velkou půjčku bez zajištění od banky nebo nebankovních institucí, kterou budete chtít zaplatit současné malé půjčky, bude úrok činit řádově kolem 18% (velmi záleží na konkrétní nabídce), což je mnohem méně než u úvěrových karet, kde je samozřejmě úrok ještě mnohem vyšší. Každopádně konsolidací půjček může Váš měsíční výdaj klesnout až o polovinu.«« Co konsolidační společnosti nabízejí? Konsolidace půjček ručená nemovitostí »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id135 (76)