Poradenství a konsolidace pohledávek

Mnoho domácností či firem se v dnešní zadlužuje, nakupuje na úvěr nebo leasing, to je přirozený stav. Někdy ale spotřebitelům půjčky přerostou přes hlavu a lidé řeší splácení půjček další půjčkou. Dobrým řešením může být konsolidace pohledávek.

Co konsolidační společnosti nabízejí?

Společností, které nabízejí konsolidaci pohledávek je poměrně dost. Ne všechny jsou však opravdu spolehlivé a nemusí nabízet stoprocentní řešení. V první řadě musí konsolidační společnost umět nabídnout konsolidaci pohledávek jako komplexní řešení, které má za cíl ustálit finanční situaci konkrétního dlužníka. Kvalitní konsolidační společnost musí fungovat rychle, přesně a spolehlivě. Dlužníkovi sdělí svoje řešení a snaží se s ním hledat společnou cestu, ukáže mu jeho skryté možnosti. Společnost, poskytující konsolidaci pohledávek, si může po vzájemné dohodě vzít plnou moc dlužníka a jednat za něj v zastoupení. Veškeré výsledky jednání s věřiteli pak klientovi sdělí.«« Jak probíhá konsolidace dluhů? Výhody konsolidace půjček »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id135 (76)