Právní pomoc - Praha

Myslíte si, že právní pomoc potřebují pouze kriminálníci, zloději a jiní delikventi? Pak možná budete v jistých okamžicích života nemile překvapeni. Na právníka by se člověk měl mnohdy obrátit už z jen preventivních důvodů.

Život nám přinese do cesty celou řadu příležitostí, příhod, ale i peripetií a nehod, nemusíme být ani v rozporu se zákonem a právní pomoc se může víc než hodit. Někdy je totiž zapotřebí bránit svá práva a aby tyto skutečnosti mohly být dostatečně efektivní bez právní podpory se to prostě v jistých situacích neobejde.

Bez právní pomoci a dobré rady, či zastoupení se neobejdete ani v celé řadě zcela běžných okamžicích života. Vzhledem k tomu, že se v České republice rozvádí již každé druhé manželství, můžeme směle říct, že právní poradenství v oblasti Rodinného práva patří u nás k hojně využívaným. Víte, kdy vůbec vyhledat právníka a co je vlastně právní pomoc?Kdy potřebujeme právní pomoc »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id138 (79)